אפשר להיות בריא וחיוני בכל גיל!

מרגיש חוסר אונים בעקבות אבחנה של מחלה כרונית או אוטו-אימונית? מעדיף להחזיר איזון לגוף ולהחלים בצורה טבעית ובריאה, במקום סתם ליטול תרופות ולדכא סימפטומים? שיטת צופיה היא שיטת ריפוי הוליסטית, המשלבת את הידע המחקרי העדכני ביותר מהרפואה הפונקציונלית כדי להחזיר תפקוד מלא למערכות הגוף ולהפעיל את כוחות הריפוי הטבעיים שלך.

טיפול במחלות כרוניות/מטבוליות ואוטו-אימוניות

רוצה לחיות בלי פחד מהעתיד, כי אתה מבין מה גופך צריך ומה מזיק לו? איך תוכל לשמור על בריאותך האופטימלית לאורך שנים?

או שאתה פוחד שאין לך שליטה על חייך כי הכל "מוכתב" ע"י הגנים שלך?

בתור מישהי שהייתה בעצמה צריכה להתמודד בגיל צעיר עם אבחנה מפחידה של מחלה כרונית, אני יודעת מנסיוני האישי עד כמה מצב זה יכול להיות מפחיד. יש תחושת בגידה של הגוף, דאגה למצב הבריאותי ומה יהיה בעתיד, והשאלה האם ואיך ניתן לצאת מהמצב - מבלי לפגוע בגוף עם תרופות רעילות, אלא בעזרת החלמה אמיתית וטבעית.

כדי למצוא תשובות לעצמי פניתי לרפואה הטבעית ובמהלך יותר מעשור הוסמכתי בשיטות ריפוי רבות, למדתי באופן אישי מרופאים מומחים מבריקים בכל העולם, התעדכנתי בידע המחקרי החדש ביותר וחיברתי הכל אל תוך שיטה הוליסית אחת: שיטת צופיה.

השיטה כוללת שיטות אבחון מדויקות וכלי טיפול עוצמתיים ביותר שמיועדים להחזיר איזון ותפקוד מלא לכל מערכות הגוף שנפגעו. בעזרת הידע ההולך ומצטבר מתחום האפיגנטיקה אנו יודעים היום שלגנים יש פחות שליטה על הבריאות מאשר לסביבה הכוללת תזונה, חשיפה לרעלנים, חשיבה והרגלי חיים.

יחד נזהה את הרגלי החיים שפגעו בבריאותך ונבנה לך הרגלים בריאים יותר - בלי שתצטרך לוותר על מה שאתה באמת אוהב בחיים!

שיטת צופיה עזרה לי ולמטופלים רבים להגיע לרווחה ולקבל שליטה על בריאותם.

צור איתנו קשר עוד היום כדי שתוכל גם אתה להתחיל את דרכך לשם!

ממליצים

יש לך ביטוח בריאות פרטי?

תוכל/י לקבל החזר כספי על הטיפולים!

איך תדעו עם כמה סטרס אתם צריכים להתמודד? זוהי שאלה חשובה מאוד לכל מי שרוצה למנוע נזקי סטרס לבריאות. כדי שתדעו בצורה המדויקת ביותר פיתחנו שאלון "בחן את עצמך" שבודק בצורה רפואית את מידת הסטרס שפועל עליכם!

צופיה שטייר

עזריאלי סנטר, המגדל המשולש, קומה 38

דרך מנחם בגין 132, תל אביב

054-3143134

info@shitat-zofia.co.il