הטיפול

התהליך הטיפולי

שיטת צופיה מתחלקת לשלושה חלקים:

אבחון – טיפול – מניעה

השלב הראשון לטיפול מוצלח הוא אבחון של נזקי הסטרס שנגרמו לגופך. 

השלב השני הוא טיפול טבעי ויעיל בנזקי הסטרס. הטיפול כמו כן כל התכשירים יותאמו אליך באופן אישי. 

השלב השלישי הוא הדרכה לאיך ניתן למנוע נזקי סטרס בעתיד, תוך התייחסות לתזונה בריאה ומותאמת, לאורך חיים נכון וכו'

מומחים ממליצים

"Zofia is an excellent therapist and an expert in Applied Kinesiology diagnostics to find the root causes of pain and disease. Her treatments are natural and in accordance with functional medicine principles."

Uschi Baier-Wolff

יו"ר ICAK-D (המכללה הבינלאומית לקינסיולוגיה יישומית גרמניה), מרצה בכירה ב-ICAK-D, נטורפתית ופיזיותרפיסטית בכירה, אוסתיאופתית, מומחית לטיפול טבעי רב-תחומי בבווריה.

"Zofia is an outstanding and capable therapist. Highly recommended for everyone looking for a holistic, functional treatment of the whole person, whether they suffer from pain, fatigue or a chronic disease."

Dr. Florian Kubitzek

חבר הנהלת DGMKG (אגודת גרמניה לכירורגית פה ולסת) ו-ICAK-D, מפתח סדי COPA, כירורג פה ולסת במינכן.

"Zofia is a gifted therapist and has done several specialization trainings in my practice. She knows how to treat chronic pain (especially "pain somatoform disorder") from the root, both via manual techniques and natural medicine concepts!"

Dr. Alfons Vannahme

רופא מומחה לרפואה שיקומית, לרפואה פיזיקלית ולרפואה טבעית, חוקר שינה לשעבר באוניברסיטת מינכן.

"Zofia is very knowledgeable and a sensitive and understanding therapist. Her greatest strength is that she can treat both chronic diseases as well as orthopedic problems – and connect the dots between the two! Highly recommended."

Dr. Simone Mergenthaler

רופאת משפחה, מומחית לרפואה טבעית וקינסיולוגיה יישומית בנירנברג גרמניה.

סוגי הטיפולים

טיפול במחלות כרוניות ואוטו-אימוניות

יותר ויותר אנשים כיום צריכים להתמודד עם אבחנה של מחלה כרונית או אוטו-אימונית. 
שיטת צופיה היא שיטת ריפוי הוליסטית, המשלבת ידע מחקרי עדכני ביותר מהרפואה הפונקציונלית כדי להחזיר תפקוד מלא למערכות הגוף ולהפעיל את כוחות הריפוי הטבעיים שלך.

טיפול בכאבים אקוטיים וכרוניים

מי שסובל מכאב יודע עד כמה הכאבים מורידים לא רק את איכות החיים, אלא גם את יכולת התפקוד המקצועית והאישית. טיפולי הכאב ההוליסטיים של שיטת צופיה מובילים לרוב להקלה מהירה ומשמעותית של הכאב וכוללים אבחון של כל גורמי הכאב השונים בגוף ובנפש, וטיפול יעיל, אינדיבידואלי וטבעי

טיפול באוטיזם ושיפור אכות החיים

אחוז הילדים בישראל המאובחנים על הרצף האוטיסטי גדל משנה לשנה. במקביל, אחוז אף גבוה של ילדים מתמודד עם בעיות קשב וריכוז, היפראקטיביות ו/או בעיות שינה.

שיטת צופיה משלבת כלים רבים מתוך הרפואה הפונקציונלית כדי לשפר את תפקודם של ילדים (ומבוגרים) אלה.

שיטות אבחון

שיטת צופיה משתמשת במגוון שיטות אבחון. שתי השיטות העיקריות הן:

קינסיולוגיה יישומית

קינסיולוגיה יישומית היא שיטת אבחון שפותחה באמצע המאה ה-20 ע"י הכירופרקט האמריקאי ג'ורג' גודהארט (George Goodheart D.C). היא מאפשרת לנו מצד אחד לקבל מידע על מצבם של מערכות הגוף השונות, ומצד שני להתאים באופן אישי לכל מטופל את הטיפול, התוספים והתזונה המתאימים ביותר.

בדיקות מעבדה פונקציונליות

מטרת בדיקות המעבדה היא להעריך מהו המצב הבריאותי של הגוף. למרבה הצער, בדיקות המעבדה של קופות החולים מספקות לנו רק חלק קטן מהמידע הנחוץ. אולם, ברחבי העולם פותחו בדיקות פונקציונליות מעולות שיכולות לספק חלק מהמידע החסר ולאפשר טיפול טוב ויעיל יותר.