הטיפול

התהליך הטיפולי

שיטת צופיה מתחלקת לשלושה חלקים:

אבחון – טיפול – מניעה

השלב הראשון לטיפול מוצלח הוא אבחון של נזקי הסטרס שנגרמו לגופך. 

השלב השני הוא טיפול טבעי ויעיל בנזקי הסטרס. הטיפול כמו כן כל התכשירים יותאמו אליך באופן אישי. 

השלב השלישי הוא הדרכה לאיך ניתן למנוע נזקי סטרס בעתיד, תוך התייחסות לתזונה בריאה ומותאמת, לאורך חיים נכון וכו'

סוגי הטיפולים

יותר ויותר אנשים כיום צריכים להתמודד עם אבחנה של מחלה כרונית או אוטו-אימונית. 
שיטת צופיה היא שיטת ריפוי הוליסטית, המשלבת ידע מחקרי עדכני ביותר מהרפואה הפונקציונלית כדי להחזיר תפקוד מלא למערכות הגוף ולהפעיל את כוחות הריפוי הטבעיים שלך.

מי שסובל מכאב יודע עד כמה הכאבים מורידים לא רק את איכות החיים, אלא גם את יכולת התפקוד המקצועית והאישית. טיפולי הכאב ההוליסטיים של שיטת צופיה מובילים לרוב להקלה מהירה ומשמעותית של הכאב וכוללים אבחון של כל גורמי הכאב השונים בגוף ובנפש, וטיפול יעיל, אינדיבידואלי וטבעי

אחוז הילדים בישראל המאובחנים על הרצף האוטיסטי גדל משנה לשנה. במקביל, אחוז אף גבוה של ילדים מתמודד עם בעיות קשב וריכוז, היפראקטיביות ו/או בעיות שינה.

שיטת צופיה משלבת כלים רבים מתוך הרפואה הפונקציונלית כדי לשפר את תפקודם של ילדים (ומבוגרים) אלה.

שיטות אבחון

שיטת צופיה משתמשת במגוון שיטות אבחון. שתי השיטות העיקריות הן:

קינסיולוגיה יישומית היא שיטת אבחון שפותחה באמצע המאה ה-20 ע"י הכירופרקט האמריקאי ג'ורג' גודהארט (George Goodheart D.C). היא מאפשרת לנו מצד אחד לקבל מידע על מצבם של מערכות הגוף השונות, ומצד שני להתאים באופן אישי לכל מטופל את הטיפול, התוספים והתזונה המתאימים ביותר.

מטרת בדיקות המעבדה היא להעריך מהו המצב הבריאותי של הגוף. למרבה הצער, בדיקות המעבדה של קופות החולים מספקות לנו רק חלק קטן מהמידע הנחוץ. אולם, ברחבי העולם פותחו בדיקות פונקציונליות מעולות שיכולות לספק חלק מהמידע החסר ולאפשר טיפול טוב ויעיל יותר.