המלצות

אסתי נעים
אסתי נעים
בת 38, גבעיתיים
קרא עוד
אני מכירה את צופיה גם כמטופלת שלה אבל גם כקולגה ושותפה ליצירה. צופיה עזרה לי מאוד כשהחלו להופיע כאבים בגופי כתוצאה מעבודה לא נכונה עם הגוף, בעיקר בעבודה מול מחשב. בנוסף, היא יודעת איך לעזור לאדם להפחית סטרס ואת ההשפעות שלו על הגוף. מניסיון. לכן גם חברתי אליה כשותפה, מאחר ואני מטפלת בעצמי, ויחד אנחנו מנסות לעזור לאנשים נוספים... בקיצור צופיה היא אדם מיוחד במינו עם ידיים טובות וידע רחב. מומלצת מאוד לכל מי שחווה כאבים בגופו, בעיקר (אבל לא רק) בכאבים שנובעים מסטרס.
עפרה וקנין
עפרה וקנין
שפית, תל אביב
קרא עוד
צופיה פתרה לי בעיה ממושכת בגב בטיפול של שעה. מלבד זאת, בחורה מקסימה ומקצועית והחוויה הייתה מושלמת מכל הבחינות. שלחתי אליה מספר אנשים שחזרו באותה תחושה כמוני 🙂 מומלץ!
קרן קולר
קרן קולר
מומחית שיווק, תל אביב
קרא עוד
zofia is amazing. she's super knowledgable and cares deeply about her patients. her treatments combine her understanding of alternative medicine, human physiology and principles of nutrition to helping patients heal from the inside out. if you want to work with a true healer, i highly recommend talking with zofia to see how she can help.
מיקה רון
מיקה רון
מעצבת, תל אביב
קרא עוד
צופיה הצילה אותי!!!! פשוט ככה! 🙂אחרי הלידה נתפס לי כל צד שמאל בצורה שלא יכולתי אפילו לשכב לנוח מרוב כאבים... וסבלתי מאד... אחרי טיפול אחד אצל צופיה היה שיפור מדהים ואחרי הטיפול השני זה פשוט עבר...ומאז אני מטופלת אצלה באופן קבוע!
שולמית רצבי
שולמית רצבי
מעצבת גרפית, תל אביב
קרא עוד
הגעתי לצופיה עם כאבים מתמשכים בגב התחתון עם הקרנה לרגליים. לאחר הטיפול הראשון הכאבים התחילו לרדת משמעותית ובסוף סידרת הטיפולים כאבים אלה נעלמו וגם כל מיני כאבים נוספים שלא הייתי בכלל מודעת שהיו לי. צופיה מקצועית מאוד, עם ידע רחב וידי זהב. ממליצה בחום!
לאה כ.
לאה כ.
ירושלים
קרא עוד
צופיה יקרה ומקסימה, הגעתי אלייך כדי לקבל את עזרתך. קיבלת אותי בזרועות פתוחות כדי לעזור לי. מיד הרגשתי שלבך פתוח וחם כל כך כדי להכיל. בשיחה ראשונית איתך קלטתי מיד שיש לי עסק עם דמות עוצמתית. את רגישה, טובת לב, דאגנית ומקצועית. דאגת לי במצבים הקשים שלי. אני רוצה להודות לך על כל העזרה והדאגה שלך אליי ותשומת לב אישית ומדויקת. גם כשנסעת לחופשה בגרמניה התקשרת ודאגת לי. לא שכחת שיש פה מישהי שזקוקה לעצתך, למילה טובה , לעידוד ולהמשך טיפול. יש לך ידע רחב ומקיף בכל תחומי הריפוי הטבעי והתרשמתי מאוד מהמקצועיות שלך. ראיתי שאת יודעת דברים שמטפלים אחרים לא שמעו עליהם בכלל. את מטפלת בשיטה שלך מתוך חזון ואמונה וזה עובד! וכשראית שאני צריכה טיפולים שונים מאנשים מקצועיים בתחומים אחרים הפנית אותי אליהם. אני מודה לבורא עולם שזכיתי להכיר אותך, אני מרגישה שיש לי מורת דרך לחיים. בכל זמן שאזדקק את לצידי. תודה לך צופיה מקסימה, אני אוהבת אותך מאוד וממליצה עלייך בחום לכל מי שירצה לשפר את מצב בריאותו. אין לי מילים להביע את ההערכה והכרת התודה העמוקות שאני חשה כלפייך.
יונו סמארס
יונו סמארס
יוזם, תל אביב
קרא עוד
הגעתי לצופיה בעקבות כאבים בשכם ימין שהחמירו במהלך כמה חודשים עד שהם כמעט השביתו אותי. כבר לאחר כמה טיפולים בודדים אצל צופיה הכאבים ירדו משמעותית ועם הזמן נעלמו לגמרי.אולם, המתנה האמתית איתה יצאתי מהטיפולים, היא שצופיה הסבירה לי מה מתוך תנוחות העבודה וההרגלים שלי גורם לכאבים אצלי (עובד מול מחשב כל היום), איך אוכל למנוע אותם וגם אילו תרגילים יעזרו לי לשחרר את הכאבים בעצמי במידה ויחזרו בקטנה.לצופיה יש ידע רחב מאוד וידיים טובות – ממליץ בחום לכל מי שרוצה להיפטר מכאב!
בן יקיר
בן יקיר
מארגן כנסים, ראשון לציון
קרא עוד
הגעתי לצופיה עם כאבים חזקים בגב התחתון שנמשכו מספר חודשים, לאחר 3 טיפולים אני יכול להגיד שהכאבים כמעט נעלמו, צופיה הצליחה לעשות מה שהרבה אחרים לא הצליחו, ממליץ בחום לבוא לטיפול ניסיון
שמואל לרמן
שמואל לרמן
סופר, בת עין
קרא עוד
הבן שלנו, א', מוגדר כאוטיסט בתפקוד גבוה וסובל גם מחרדות. לאחר שנים של רופאים ומטפלים שונים, הגענו לצופיה שטאייר, והתחושה, לאחר שני המפגשים הראשונים, הייתה שהגענו לנמל הבית. הידע שלה, המקצועיות והיסודיות, יצרו מצב שידענו שיש כאן מישהי שלוקחת פרויקט לידיים ועושה עבודה יסודית ורצינית. צופיה עשתה עבודת שטח, למדה את המקרה, ביצעה את הבדיקות הנחוצות והסבירה את המהלכים שלה בסבלנות, בחכמה, ועם הרבה סימפטיה וחיוכים. לאחר מספר חודשים ראינו התקדמויות במספר מישורים אצל הבן שלנו, מישורים שכבר חשבנו שהם אבודים. הבן משתפר והולך, התקשורת טובה יותר, הקשר והאמפטיה לאחר מתגלים מחדש, והוא נפתח יותר לעולם שסביבו. במקביל יורדות לאט לאט החרדות. פגישה אחת עם צופיה תספיק לכם לדעת עם מי יש לכם עסק. ממליץ בכל פה.
זהר קצין
זהר קצין
סטודנטית, תל אביב
קרא עוד
צופיה מקצועית ואמינה. עזרה לי לשנות את הרגלי התזונה שלי אחרי שרבים לא הצליחו. השינוי לא היה לגמרי קל, אבל מאז כמעט כל בעיות העיכול מהן סבלתי שנים נעלמו. ממליצה לכולם!
אביגיל
אביגיל
רואת חשבון, תל אביב
קרא עוד
צופיה יקרה!! הגעתי אליך לטיפול בכאבי גב. אחרי שניסית מס טיפולים שונים. לאחר סדרת טיפולים כאבי הגב חלפו!! תודה רבה לך, את מטפלת בגוף ובנפש. ממליצה עליך מאד 🙂
יואב פלד
יואב פלד
הייטקיסט, גבעתיים
קרא עוד
צופיה בעלת שלל כלים לאבחון ופתרון של כאב, ואני ממליץ עליה לכל מי שמעוניין באיכות חיים טובה יותר. מעבר לכך, צופיה מטפלת קשובה לצרכי המטופל, בגישה נעימה ומקצועית. מומלצת!!!
Franz Sterr
Franz Sterr
פיזיקאי, מינכן
קרא עוד
I've had trouble with my shoulders and my lower back for some years (sports injuries) and have tried many different treatments and physiotherapists. However, the best results I've had with Zofia's treatment. Within a few sessions she always manages to get rid of the pain and any constriction in movement. I really recommend her to anyone suffering from pain - not because she's my sister, but because she's truly a very good therapist!
Polina Serebrennikova
Polina Serebrennikova
מעצבת גרפית, תל אביב
קרא עוד
When it comes to health problems Zofia sees the whole picture - that's what matters for me. She doesn't treat symptoms, she's looking for the source of the problem and gives a variety of recommendations that help the body heal itself and be healthy, not just "symptoms management" with drugs you would get from a standard doctor. Besides that Zofia is a great person, she's very pleasant and nice and she spent a lot of time with me without looking at the clock, and although it took some effort to change my habits her recommendations magically work!!! Thank you Zofia! 😊
שי שיינפלד
שי שיינפלד
רעננה
קרא עוד
בפעם הראשונה שטופלתי על ידי צופייה הגעתי עם כאבים אקוטיים בגב. הטיפול היה כואב, אך ממש במקום ניתן היה להרגיש איך השרירים נכנעים לאצבעותיה של צופייה. בסוף הטיפול כבר הייתי יכול לעשות תנועות שבסך הכל שעה קודם לכן לא באו בחשבון. מאז למדתי שאני יכול להגיע לצופייה עם כאבים שאפריורית לא נראים כאילו תוכל לעזור להם (כמו עזרה עם כאבים שנובעים מפריצת דיסק). באמצעות שיטות אותן היא לומדת ומיישמת באופן תדיר היא יורדת לשורש הבעיה, מטפלת באופן שעוזר כמעט מיידית ואפילו מסבירה כיצד אוכל לשנות את שגרת היום יום שלי כדי לעזור לכאבים לא להישנות. מומלץ בחום!
שי שעיה
שי שעיה
תל אביב
קרא עוד
מומלץ מאוד! כעוסק בספורט סיבולות וספורט אתגרי, אני מטופל אצל צופיה כדרך קבע כדי לשמור על הגוף ולמנוע פציעות. צופיה מטפלת ברמה גבוהה מאוד ועזרה לי מאוד. מעט מאוד מטפלים ברמה של צופיה עם רגישות ומקצועיות.
אהוד קץ
אהוד קץ
סוכן ביטוח, ירושלים
קרא עוד
הגעתי לצופיה בעקבות בורזיויס במרפק (ציסטה שהתמלאה בנוזלים ונשארה ככה למרות כמה שאיבות וטיפולים נוספים במהלך 4 שנים). צופיה בעצם הייתה הניסיון האחרון שלי לטפל בזה. במהלך כמה חודשים היא שינתה לי את התזונה, עבדה על השרירים בזרוע ובגב, נתנה לי כל מיני תוספים וצמחי מרפא, שלחה אותי לטפל בשיניים, ובין לבין היא גם עזרה לי להתמודד עם מחלת הנשיקה... להפתעתי הגדולה לאחר חודשיים/שלושה הציסטה במרפק כמעט נעלמה לגמרי! מאז, צופיה הפכה למטפלת הבית שלי שאליה אני הולך כשמציק או כואב לי משהו. ממליץ בחום!
ד.כ.ג.
ד.כ.ג.
מרצה למנהל עסקים, כפר סבא
קרא עוד
צופיה יקרה לי, הגעתי אלייך מותשת מביקור אצל רופאים ובעיקר מודאגת ממצבי הבריאותי. הבדיקות? כולן תקינות. הגוף? בוגד במנות קטנות. סבלתי מבעיות עוריות בחלקן אוטואימוניות, רעד בידיים, כאבי גב וגוף, דלקות עיניים, צמרמורות, בעיות עיכול ומה לא. מרופא לרופא, אבחונים שגויים, טיפולים שלא סייעו במאום. אכזבה גדולה מהרפואה הקונבנציונאלית. רוצה לומר לך תודה ענקית. תודה מכל הלב. זיהית אצלי רגישויות למזונות, הפרעות פיזיולוגיות שונות והתאמת טיפול המשלב בין תזונה נכונה, צמחי מרפא ונשימות. כל זאת בעזרת השיטה המיוחדת שלך. בזכותך, כיום, אחרי כ - 3 חודשים מאז ביקרתי לראשונה בקליניקה שלך, חזרתי למי שהייתי לפני שנה. תודה על יכולת ההכלה, ההקשבה, שידור אמונה באופן עקבי שאחזור לעצמי ומהר. תודה על הלמידה. על כל הידע שהעברת אלי בניסיון להסביר לי את ההגיון העומד מאחורי האבחון והטיפול. תודה על שטרחת לחפש בנחישות מידע נוסף המתאים למצבי הבריאותי כדי לתת לי את הטיפול המתאים ביותר. תודה על האכפתיות האין סופית, הטלפונים לברור מצבי אחרי המפגשים ביננו. תודה על הגמישות כשנדרש שינוי בטיפול. יש לך ידע עצום, יכולת נדירה לאבחן ולטפל בהתאם. את מורתי לחיים איכותיים. תודה מכל הלב.בהערכה רבה, ד.כ.ג.
אורית קריקוב
אורית קריקוב
קריות אונו
קרא עוד
כבר הרמתי ידיים. הכאבים הכרוניים בצוואר ובגב התחתון ישארו אתי. עברתי כל טיפול אפשרי, גם שמרני וגם ברפואה משלימה. ואז סיפרה לי חברה שישנה מטפלת בשם צופיה, שיש לה ידיים טובות, אולי כדאי שאנסה. בספקנות גמורה ניסיתי, שלא ארגיש שלא מימשתי כל אפשרות. צופיה קשובה, עם ידע רחב בגוף האדם ובתנועתיות שלו, ובעלת ידי קסם. לאחר שהבינה מה כואב ומתי כואב, הניחה את ידיה על המקומות הללו, וכאילו יש לה סנסורים מיוחדים בקצות האצבעות, זיהתה את הנקודות הכואבות. לא, לא יהיה ניסוי וטעייה,'כאן כואב? וכאן?' לא. היא סיפרה לי היכן כואב והיא צדקה. הטיפול לא תמיד נעים, לפעמים כואב, אבל היחס נעים וקשוב לכל ניואנס. פעם ראשונה שאני חושבת שאני בדרך הנכונה, שיכול להיות שזה אינו כורח המציאות שיכאב לי כך הזמן.
אלון קוגן
אלון קוגן
מאבטח, תל אביב
קרא עוד
לאחר פגיעה בגב והשבתה של כמעט שנה צופיה היחידה שהצליחה לסדר לי את הגב ועדיין מסדרת. מטפלת מקצועית שבאה לטפל ולא לעשות "נעים בגב" ממליץ בחום לכל פגועי או כואבי הגב
פאוסטה רדאלי
פאוסטה רדאלי
מינכן
קרא עוד
הגעתי לצופיה במצב קשה. אני לא בטוחה שהייתי שורדת בלעדיה. כן, עד כדי כך. סבלתי מירידה חדה במשקל, חוסר תאבון וכאבי בטן תמידיים. בדיקות הדם הראו על אנזימי כבד גבוהים ובמשפחתי יש היסטוריה של סרטן בכבד. במקביל לבדיקות דם רבות שעשיתי אצל רופאים מומחים שונים (שבסופו של דבר לא גילו דבר שיסביר את מצבי), התחלתי בטיפול עם צופיה. דרך הקינסיולוגיה היישומית גיליתי תוך זמן קצר שאני סובלת מקנדידה, מרגישויות רבות למזונות ומאלרגיה לניקל. על-ידי בדיקת מזונות מקיפה, היה לי ברור מאילו מזונות עליי להימנע ואילו באפשרותי לאכול. צופיה שילבה בטיפול תוספי-תזונה וצמחי מרפא לשיקום הכבד, ותוך זמן קצר, אנזימי הכבד חזרו לנורמה. גם כאבי הבטן נעלמו בעזרת התפריט החדש והצלחתי לחזור למשקל התקין שלי. כל התהליך נמשך מספר חודשים שבמהלכם חזרתי לתפקד ולהרגיש טוב.
חן ישמרני
חן ישמרני
הוד השרון
קרא עוד
נפגשנו לפני מספר חודשים, אני וזוגתי קבענו פגישה משותפת. בהתחלה אמרתי לעצמי שהדברים האילו לא יעבדו עליי... בסיום הטיפול הראשון נקשרו דרכנו! צופיה מלווה אותנו כבר תקופב ארוכה "ברכבת ההרים של החיים". הנסיון העשיר, הקשב, ההבנה העמוקה והחיבור אישי גורמים לחווית טיפול איכותית ומדוייקת! כל המלצה הייתה במקום והובילה לתוצאות יוצאות דופן!!! קשה לבטא במילים את עוצמת החוויה! ממליץ בחום!!!
חניתה צ.
חניתה צ.
קרית אונו
קרא עוד
הגעתי אל צופיה עם כאבים חזקים במערכת השלד שהופיעו בעיקר בבוקר ואחרי מנוחה בצהריים. בקימה, סבלתי מכאבים בגב התחתון עם הקרנה לרגליים, שמנעו ממני ללכת, לנקות את הבית ובכלל, פגעו בפעילות היום יומית שלי. לאחר שניסיתי סדרת טיפולים אצל אחד מהמטפלים הבכירים בארץ בתחום, טיפול שלא הטיב עם מצבי, החלטתי לנסות טיפול עם צופיה. את השיפור יכולתי לחוש מטיפול לטיפול ולשמחתי הרבה, לאחר כ-10 טיפולים רוב הכאבים שכה סבלתי מהם, נעלמו. שוב הייתי מסוגלת ללכת ללא כאבים (גם בחופשות בהן הרבתי בהליכה) וחזרתי לתפקוד מלא.
הקודם
הבא

המלצתו של חן

המלצתו של אהוד