כאב

טיפול בכאבים אקוטיים וכרוניים

מי שסובל מכאבים ממושכים, בין אם לאורך תקופה ארוכה או קצרה, יודע עד כמה הכאבים מורידים את איכות החיים, אך לא רק, הם גם פוגעים ביכולת התפקוד המקצועית והאישית.
טיפולי הכאב ההוליסטיים של שיטת צופיה מביאים ברוב המקרים להקלה מהירה ומשמעותית בכאב וכוללים אבחון של כל גורמי הכאב השונים בגוף ובנפש, לצד טיפול יעיל, אינדיבידואלי וטבעי.

Life should and can be free of pain

אם את או אתה רוצים לפנות את האנרגיה שלכם שוב לעבודה או למשפחה, במקום להתמודד בכל רגע עם הכאב, אז תדעו שאפשר לעשות זאת. 

התמודדות יומיומית עם כאבים אינה דבר פשוט. אני פוגשת מטופלים רבים, שכבר הרימו ידיים ואיבדו את האמונה שהם אכן יכולים לחזור לחיות חיים איכותיים ללא כאבים. 

טיפול בכאב, במיוחד ברגע שהוא הופך לכרוני, אכן יכול להיות תהליך קשה ומתסכל. מאחר ומנגנונים רבים ושונים בגוף מעורבים בהיווצרות של כאב, טיפול מצליח חייב להתייחס לכל גורמי הכאב השונים ולטפל בהם במקביל – וזאת הסיבה העיקרית לכך שטיפולים רבים נכשלים. 

'שיטת צופיה' מתבססת על התפישה הוליסטית וייחודית שלא לוקחת בחשבון רק את מרכיבי הכאב שמקורם במערכת התנועה, אלא גם את העובדה שחוסר איזון ביוכימי בגוף ובמוח (למשל רמות גבוהות מדי של מתווך הכאב היסטמין, או רמות נמוכות מדי של סרוטונין), כמו גם סטרס נפשי מתמשך, יכולים לגרום או להחמיר כאבים.

לאורך תהליך הטיפול בכאב, נבצע סדרת מפגשים, בהם נאבחן בצורה מדויקת את כל הגורמים התורמים אצלך לכאבים, ונטפל בכולם. במפגשים אלה נבצע טיפול מנואלי (כלומר, מגע שמטפל בבעיות בשרירים, בפאשיה ובעמוד השדרה), ולפי הצורך איזון ביוכימי של כל החומרים בגוף (הן בעזרת תזונה והן בעזרת צמחי מרפא ותוספים) וכלים להתמודדות טובה יותר עם סטרס נפשי. גישה זו מאפשרת טיפול מהיר גם בכאב אקוטי וגם בכאב כרוני, כפי שמטופלים רבים שלי יכולים להעיד.

חיים ללא כאב הם חלום שבהחלט ניתן להגשים! חלום שיכול להפוך למציאות גם בשבילך!

צרו קשר עוד היום כדי לקבוע איתי פגישת הכרות.

רוצים לשים סוף לכאב?

השאירו פרטים ואחזור אליכם לקביעת טיפול: