כאב

טיפול בכאבים אקוטיים וכרוניים

Live a pain-free life

מי שסובל מכאב בין אם כבר שנים או רק לאחרונה – יודע עד כמה הכאבים לא רק מורידים את איכות החיים, אלא גם פוגעים ביכולת התפקוד המקצועית והאישית.
טיפולי הכאב ההוליסטים של שיטת צופיה מביאים לרוב הקלה מהירה ומשמעותית בכאב וכוללים אבחון של כל גורמי הכאב השונים בגוף ובנפש, וטיפול יעיל, אינדיבידואלי וטבעי.

רוצה להשקיע את כל האנרגיה שלך שוב בעבודה ו/או במשפחה, במקום בהתמודדות עם כאב?

האם אתה לפעמים מאבד אמונה שזה אכן יכול לחזור להיות כך?

טיפול בכאב, במיוחד ברגע שהוא הפך לכרוני, לעתים קרובות קשה ומתסכל. מאחר ומנגנונים שונים רבים בגוף מעורבים בהיווצרות של כאב, טיפול מצליח חייב להתייחס לכל גורמי הכאב השונים ולטפל בהם במקביל. התפיסה ההוליסטית של שיטת צופיה לוקחת בחשבון לא רק את מרכיבי הכאב שמקורם במערכת התנועה, אלא גם את העובדה שחוסר איזון ביוכימי בגוף ובמוח (למשל רמות גבוהות מדי של מתווך הכאב היסטמין, או רמות נמוכות מדי של סרוטונין), כמו גם סטרס נפשי מתמשך, יכולים לגרום או להחמיר כאבים.

במהלך המפגשים נאבחן בצורה מדויקת את כל הגורמים התורמים אצלך לכאבים, ונטפל בכולם. לפי הצורך זה כולל טיפול מנואלי (כלומר, מגע שמטפל בבעיות בשרירים, הפאשיה ועמוד השדרה), איזון ביוכימי של כל החומרים בגוף (הן בעזרת תזונה והן בעזרת צמחי מרפא ותוספים) וכלים להתמודדות טובה יותר עם סטרס נפשי. גישה זו מאפשרת טיפול מהיר גם בכאב אקוטי וגם בכאב כרוני, כפי שמטופלים רבים שלי יוכלו לאשר.

חיים ללא כאב הם לא חלום שלא ניתן להגשים! זה יכול להפוך למציאות גם בשבילך!

צור איתנו קשר עוד היום כדי לקבוע את המפגש הראשון.