מחלות כרוניות

טיפול במחלות כרוניות ואוטו-אימוניות

האם את או אתה מרגישים חוסר אונים בעקבות אבחון של מחלה כרונית או אוטו-אימונית? האם תעדיפו להחזיר את האיזון לגוף ולהחלים בצורה טבעית ובריאה, במקום סתם ליטול תרופות ולדכא סימפטומים?
'שיטת צופיה' היא שיטת ריפוי הוליסטית, המשלבת הידע העתיק של הרפואה הטבעית עם הידע המחקרי העדכני ביותר מהרפואה הפונקציונלית, כדי להחזיר תפקוד מלא למערכות הגוף ולהפעיל את כוחות הריפוי הטבעיים שלך.

אפשר להיות בריא וחיוני בכל גיל!

בתור מישהי שהייתה צריכה להתמודד עם אבחון מבהיל של מחלה כרונית בגיל צעיר, אני יודעת מנסיוני האישי עד כמה מצב זה יכול להיות מפחיד. תחושת הבגידה של הגוף, הדאגה למצב הבריאותי ולעתיד, והשאלה האם ואיך ניתן לצאת מהמצב – מבלי לפגוע בגוף עם תרופות רעילות, אלא בעזרת החלמה אמיתית וטבעית.

כדי למצוא תשובות פניתי לרפואה הטבעית ובמהלך יותר מעשור הוסמכתי בשיטות ריפוי רבות, למדתי באופן אישי מרופאים מומחים ופורצי דרך בתחומם מרחבי העולם, התעדכנתי בידע המחקרי החדש ביותר וחיברתי הכל אל תוך שיטה הוליסית אחת: 'שיטת צופיה'.

השיטה מחברת בתוכה שיטות אבחון מדויקות וכלי טיפול עוצמתיים שמיועדים להחזיר איזון ותפקוד מלא לכל מערכות הגוף שנפגעו. בעזרת הידע ההולך ומצטבר מתחום האֶפִּיגֶנֶטִיקָה אנחנו יודעים היום שלרוב הגנים יש פחות שליטה על הבריאות מאשר לסביבה, הכוללת תזונה, חשיפה לרעלנים, חשיבה והרגלי חיים.

במהלך הטיפול נזהה יחד את הרגלי החיים שפגעו בבריאותך ונבנה לך הרגלים בריאים יותר – בלי שתצטרו לוותר על מה שאתם באמת אוהבים בחיים!

'שיטת צופיה' עזרה לי ולמטופלים רבים להגיע לרווחה ולקבל שליטה על הבריאות.

צרו איתי קשר עוד היום כדי שתוכלו להתחיל את הדרך לשם!

רוצים לחזור לבריאות טובה?

השאירו פרטים ואחזור אליכם לקביעת טיפול: